Thumb

CKW Auto klucze

CKW Autoklucze - jest rodzinną firmą, która swoje początki miała jeszcze w końcówce XX wieku. Zajmowaliśmy się wówczas dorabianiem kluczy do domów i mieszkań, jednak szybko idący postęp technologiczny sprawił, że dostosowaliśmy się do potrzeb rynku.

Obecnie poszerzyliśmy działalność i zajmujemy się także dorabianiem, kopiowaniem i naprawą kluczy / pilotów samochodowych - Kędzierzyn-Koźle.

Oferta

Nowy punkt w Kędzierzynie-Koźlu powstał z myślą o wygodzie klienta. To właśnie u nas można otrzymać kompleksową usługę dorabiania kluczy samochodowych i nie tylko...

Fachowa pomoc w rozwiązaniu problemów z kluczami jest dla nas priorytetem, dlatego jesteśmy wyposażeni w jedne z najnowocześniejszych maszyn komputerowych do programowania i frezowania kluczy.

Thumb

Ponad 20 lat doświadczenia

Rodzinna firma która swoje początki miała kilkadziesiąt lat temu. Nasza marka i usługi cieszą się bardzo dobrą renomą oraz zadowoleniem klientów w całym kraju.

Kodowanie i naprawa kluczy samochodowych

Naprawiamy i kodujemy klucze samochodowe do większości marek pojazdów na naszym rynku. Są to między innymi samochody takie jak: Toyota, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW, Audi, Renault czy Ford.